Tekkencentre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DDRPiD - death of family!

Go down

DDRPiD - death of family!  Empty DDRPiD - death of family!

Post by LASTn00b Sun Feb 21, 2016 1:37 pm

Dorosłe dzieci rodzin patologicznych i dysfunkcyjnych.
Stają się dewiantami, wariatami, degeneratami, żulami, menelami, ćpunami, schizofrenikami, psychopatami, socjopatami, alkoholikami, bigamistami itp. itd. oraz tzw, marginesem oraz pasożytami społecznymi.
Nieprzestrzegają norm społecznych, tworzą nie stałe związki, nic im w życiu nie pasuje, marudzą i nażekają ciągle. Rozwodzą się i porzucają swoje, albo cudze dzieci, lub są im odbierane prawa rodzicielskie i jest to tzw. patologia ciągła! Polskie pololenia Korczaka und Owsiaka and Jana Pawła Drugiego!?!
Uzależniają się od substancji psychoaktywnych oraz od mediów elektronicznych. Szynko idą na renty, lub umierają w wieku bardzo młodym od zachowań ryzykownych. Popadają w stereotypie oraz są nadmiernie teligijni lub pobożni, albo nawiedzeni!
Monotematyczność, plotkarstwo i mącicielstwo oraz kłamliwość i fałszywość jak i dwulicowość u nich występuje i nie są świadomi swoich zaburzeń lub nieuleczalnych czy tam przewlekłych zaburzeń psychicznych.
Wczesnej starości 97% z nich niedożywa. Giną w samobójstwach, topią się lub ulegają wypadkom!
Nie są w stanie nauczyć się niczego, bo niskie IQ dzieciczą po swoich rodzicach i są stworzeni do prostych zadan, a nie do celów wyższych.
LASTn00b
LASTn00b
10th KYU
10th KYU

Posts : 122
Join date : 2010-07-05
Age : 44
Location : SHIToholia

Back to top Go down

DDRPiD - death of family!  Empty Re: DDRPiD - death of family!

Post by LASTn00b Tue Mar 15, 2016 7:12 am

Przelewajcie pieniądze na moje konta bankowe! Nawet najmniejsza suma się liczy!

Witam jestem samotną niepełnosprawną Mamą ze znacznym stopniem niepełnosprawności i nazywam się Anna Ewa, choruję od urodzenia na ADHD i raka oraz depresje, a jasama wychowuje 11-letnia Córeczkę Zosię, potrzebujemy wsparcia finansowego (wierzę że jeszcze dobrzy ludzie istnieją) utrzymujmy się z renty socjalnej 508,03 zł alimenty mam bardzo małe gdyż przybrany ojciec dziecka zwany ojczymem i tatusiem przyklejanym skutecznie wymiguje sie od płacenia wyższych (ale to długa historia) dużym wsparciem dla Nas są moi rodzice (ale Oni wiecznie żyć nie będą), nie proszę o duże pieniądze tylko o drobne wpłaty które pomogą Nas jakoś żyć SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC I WSPARCIE (panom za propozycje seksualne dziękuję ale takie nie wchodzą w grę) NIE CHCE NIKOGO NACIĄGNĄĆ ANI OSZUKAĆ, JESTEM UCZCIWĄ SAMOTNĄ MATKĄ W POTRZEBIE! POZDRAWIAM SERDECZNIE i jesteśmy głęboko wierzącymi katoliczkami! Mój mąż i ojciec mojej córeczki zmarł w młodym wieku na raka!

IBAN 13 1160 2202 0000 0000 5891 2938 (POLAND)
32 1140 2004 0000 3402 4174 7356 (Polska)

Panowie i Panie! Wasze dzieci też mogą zachorować! Niech zdrowi i bogaci podzielą się pieniędzmi ze zdrowymi i chorymi!

Przelej nawet od 1 zł w zwyż! Każda kwota się liczy! Mała to może być suma jak i duża! Każda suma się liczy i wpłacajcie nawet najniższe kwoty na te obydwa konta bankowe! Podziel się z nami swoimi pieniędzmi i nam pomóż! Ciebie też bieda spotka na stare lata i nowe choroby Wam dojdą! Dzieci chore jak wyzdrowieją to będą pracowały na Wasze zasiłki, renty emerytury i zapomogi oraz dofinansowania!
LASTn00b
LASTn00b
10th KYU
10th KYU

Posts : 122
Join date : 2010-07-05
Age : 44
Location : SHIToholia

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum