Spy on my rage!

Go down

Spy on my rage!

Post by LASTn00b on Sun Feb 21, 2016 3:41 pm

Secret service! Top Secret! Szpiedzy vs konfidenci! Obserwują Cię und szpiegują and śledzą! Oni są wszędzie i Ty też jesteś z nimi! Przeszkolili ich za słabo by z Tobą wygrać i Ty jesteś cwańszy! Twoje IP sprawdzają i log'ują wszystko oraz telefonów swoich numery wszystkie masz na podsłuchu i rzuć to wszystko w chuj do kurwy nędzy biednej patolożki jebanej i pierdolonej! Wymigaj się i nie daj się zwerbować! Szkoła szpiegów! Szkolenie konfidentów i wywołanie zbiorowej psychozy! You are rat in circus and monkey on horse! Mam teraz 128 lat! Moja żona się powiesiła, a córka zmarła na raka! Jeździłem rakiem w hurtowni alkoholu za 9 stów! Ludzie bez pracy są dla mnie wszystkim! Szukam grzybów i zbieram poziomki oraz łowię ryby! Nazywam się Andrzejek Niemowit-Gadom! Murzyna wyruchasz w dupę! Jesteś fałszywy und podły and dwulicowy! Skończysz jako bezdomny w Berlinie, a przedtem zostaniesz alkoholikiem und narkomanem and żulem i ćpunem i menelem! Niedojebem jesteś! You are a fucking cunt and looser! Przegrałeś swoje życie i zmarnował eś całą swoją egzystencję! Twój byt to pusty odbyt! Tylko się najesz pokarmem i pożywieniem i się wypróżnisz! Przyjaciół i znajomych oraz kolegów nie masz! Wciągasz nosem białe prochy i nadużywasz alkoholu! Zginiesz na koncu w wypadku samochodowym, albo umrzesz na raka, lub strzelisz sobie w głowę albo się powiesisz! Zostaniesz zamknięty w psychiatryku Ty wariacie, a na koniec izolatka i ręce oraz nogi w pasach, a potem w kaftan bezpieczeństwa i szpryc w mięśnie -  coś Ci wstrzykną, lecz zastrzyk nie pomoże!
LASTn00b
LASTn00b
10th KYU
10th KYU

Posts : 122
Join date : 2010-07-05
Age : 39
Location : SHIToholia

Back to top Go down

Re: Spy on my rage!

Post by LASTn00b on Wed Mar 23, 2016 8:11 am

22/03/2016 11:42:00
Sexting zagrożeniem dla młodzieży

Sexting zagrożeniem dla młodzieżyOpozycja zarzuca rządowi, że ten nic nie robi w sprawie rosnącej popularności sextingu wśród młodych ludzi.
Lucy Powell, minister edukacji w opozycyjnym gabinecie cieni, alarmuje, że sexting, czyli przesyłanie roznegliżowanych zdjęć i filmików, staje się coraz bardziej powszechny wśród osób poniżej 16. roku życia. Powell oskarża też ekipę Camerona o „brak ochrony dla smartfonowej generacji”, czyli dzieci i młodzieży nierozstającej się ze swoimi telefonami.
• Najtańsze na świecie paczki do Polski! Teraz tylko £15.95 za paczkę do 31.5kg !

Partia Pracy domaga się wprowadzenia w brytyjskich szkołach obowiązkowych zajęć z dopasowaną do poszczególnych klas wiedzą na tematy seksualne. To właśnie na tych lekcjach nauczyciele mieliby przestygać przed zagrożeniami płynącymi z sextingu. Aby ten pomysł wprowadzić w życie, najlepiej - zdaniem laburzystów – sprawić, aby lekcje PSHE stały się ustawowo obowiązkowe.

Obecnie zajęcia z edukacji seksualnej w brytyjskich szkołach są obowiązkowe dopiero w przypadku uczniów od 11 lat, jednak ta zasada nie obowiązuje w szkołach o statusie akademii. A jak niedawno pisaliśmy, resort oświaty planuje, aby do 2022 roku wszystkie szkoły ponadpodstawowe stały się akademiami - KLIK. Dodatkowo, zgodnie z obecnym prawem, rodzice mogą w każdej chwili wypisać dziecko z lekcji wychowania seksualnego.

Politycy opozycji argumentują też, że szkolne wytyczne dotyczące programu zajęć z edukacji seksualnej nie były aktualizowane od 2000 roku, czyli od czasu zanim „smartfonowej pokolenie” przyszło na świat. Laburzyści podkreślają, że obecnie brytyjska policja notuje trzynastokrotny wzrost liczby spraw związanych z sextingiem, które dotyczą dzieci poniżej 16. roku życia.

Lawinowy wzrost tych przypadków to efekt rosnącej popularności aplikacji typu Whatsapp czy Snapchat. Coraz częściej też mówi się o tym, że młodzi ludzie masowo omijają barierę wiekową i korzystają z serwisów randkowych typu Tinder czy Grindr.

- Rosnący na niespotykaną dotąd skalę dostęp do nowoczesnych technologii sprawił, że pojawiło się zupełnie nowe ryzyko dla młodych ludzi. Dzieci dostają się do sfery dorosłych dużo szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek. Najwyższa pora, aby rząd poprzez zmiany programowe w szkołach uwzględnił to, co się dzieje wśród najmłodszego pokolenia nierozstającego się z telefonami – mówi Powell.
LASTn00b
LASTn00b
10th KYU
10th KYU

Posts : 122
Join date : 2010-07-05
Age : 39
Location : SHIToholia

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum