Tekkencentre
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pomoc ratunek help hjelp hilse aiuto

Go down

Pomoc ratunek help hjelp hilse aiuto Empty Pomoc ratunek help hjelp hilse aiuto

Post by LASTn00b Tue Mar 15, 2016 6:31 am

Przelewajcie pieniądze na moje konta bankowe! Nawet najmniejsza suma się liczy!

Witam jestem samotną niepełnosprawną Mamą ze znacznym stopniem niepełnosprawności i nazywam się Bernadetta, choruję od urodzenia na MPD i raka oraz depresje, a jasama wychowuje 5-letnia Córeczkę Alinę, potrzebujemy wsparcia finansowego (wierzę że jeszcze dobrzy ludzie istnieją) utrzymujmy się z renty socjalnej 695,02zł alimenty mam bardzo małe gdyż przynrany ojciec dziecka zwany ojczymem i tatusiem przyklejanym skutecznie wymiguje sie od płacenia wyższych (ale to długa historia) dużym wsparciem dla Nas są moi rodzice (ale Oni wiecznie żyć nie będą), nie proszę o duże pieniądze tylko o drobne wpłaty które pomogą Nas jakoś żyć SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ POMOC I WSPARCIE (panom za propozycje seksualne dziękuję ale takie nie wchodzą w grę) NIE CHCE NIKOGO NACIĄGNĄĆ ANI OSZUKAĆ, JESTEM UCZCIWĄ SAMOTNĄ MATKĄ W POTRZEBIE! POZDRAWIAM SERDECZNIE i jesteśmy głęboko wierzącymi katoliczkami! Mój mąż i ojciec mojej córeczki zmarł w młodym wieku na raka!

IBAN 13 1160 2202 0000 0000 5891 2938 (POLAND)
32 1140 2004 0000 3402 4174 7356 (Polska)

Panowie i Panie! Wasze dzieci też mogą zachorować! Niech zdrowi i bogaci podzielą się pieniędzmi ze zdrowymi i chorymi!

Przelej nawet od 1 zł w zwyż! Każda kwota się liczy! Mała to może być suma jak i duża!
LASTn00b
LASTn00b
10th KYU
10th KYU

Posts : 122
Join date : 2010-07-05
Age : 44
Location : SHIToholia

Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum